Sanbux İle Para Kazan


Güzel bir site ile daha beraberiz.
Sitede Paidverts ve Digadz gibi Level sistemine göre kazançlar mevcut ayrıca ücretli olarak banner, ptc reklamları verebilir REF kiralayabilirsiniz (şuan aktif değil) Site yorucu değil.

Akşam 8:30'dan itibaren reklamlar açılmakta aynı anda farklı pencerede reklamları tıklayıp bitirmeniz 5 dakika sürmüyor.

Sitenin Dashboardı;
Sanbux İle Para KazanLevel Seviyeleri
Level1'e Toplam günlük satışın %10'u;
Level2'e Toplam günlük satışın %20'si;
Level3'e Toplam günlük satışın %30'u;
Level4'e Toplam günlük satışın %40'ı; kazanç olarak ayrılıyor.

Sitede 1$ reklam verme karşılığında;
+145 Bap puan
+25 farklı web site ziyaretçisi.
+1000 banner gösterimi
+1,45$ kazanç

1$ lık reklam alma karşılığında ise 100 Bap kesilmekte (1 Bap= 0,01$). Böylece kazanç %45 olmaktadır.

Günlük ücretli reklamları alabilmek için Earn Cash kısmındaki Qualify Ads leri izlemek gerekmektedir.

Sitenin güzel yanı reklamları ayrı sekmede açarak hepsini aynı anda izlenmesidir. Süre bitiminde Get Credit Tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Böyle olunca kısa bir sürede tüm reklamlar bitiriliyor.

Günlük ücretli reklam kazancı için gerekenler;+ Bap puanının minimum 75Bap olması,+ Qualify Ads bölümünde bulunan 10 adet 10 saniyelik reklamı izlemek gerekmektedir.


Level 2 için gelen reklamlarSitede ayrıca 12 x 0,001$ (Şuan 8 adet) ve 4 x 0,0025$ değerinde Micro ve Fixed Ads mevcut. Bunlardan herhangi bir puan kesintisi olmamakta.

Sitede dikkat edilecek diğer husus ise ücretli reklamları tıkladıktan sonra eğer seviyemiz düşerse bir alttaki seviyenin kazancını alıyoruz. Misal olarak 5200bap punımız var.

Gelen reklam 6$ olsun(10x0,6$ şeklinde geliyor) 4. reklamı izlediğimizde puanımız 4960Bap olacak ve bir alt levele düştüğümüz için geri kalan 6 reklamda level 1'in kazancı ne ise onu kazanacağız. Bunu engellemenin yolu level sınırına geldiğimizde veya kesilecek puanı hesaplayıp ona göre içerde biriken para ile 1-2$ reklam verip puanımızı yukarıya çıkarmaktır.

Ref Kazancı

+Reklam verme karşılığında %10

+Tıklama başına %5 şekilndedir.

Ödeme İşlemcileri ve Kesintiler;
Para Çekme işlemcileri ve Kesintiler

Payza, Egopay, Perfect Money için : Cashout Fee: 5.00% + $0.25

Siteye Git


この記事へのコメント

この記事へのトラックバック